Poznaj magię rokitnika

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Rokitnikowy rytuał odprężenia

czas: 100 min
cena: 290zł

Połączenie peelingu solnego z olejem z rokitnika wpływa na nawilżenie, odżywienie i dotlenienie skóry całego ciała. Peeling solny oczyszcza skórę, natomiast harmonijny masaż odżywia i rozluźnia napięte mięśnie

czas: 100 min
cena: 290zł

Rokitnikowy peeling solny całego ciała

czas: 25 min
cena: 120zł

Głęboko oczyszczający zabieg, który usuwa obumarły naskórek. W efekcie skóra  jest rozświetlona, odświeżona. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych  z kosmetyków. Skóra po zabiegu jest  wygładzona, ujędrniona i nawilżona.

czas: 25 min
cena: 120zł

Rokitnikowy masaż aromaterapeutyczny

czas: 80 min
cena: 210zł

Masaż łączy leczniczą moc dotyku z terapeutycznymi właściwościami naturalnych olejków eterycznych. Zawartośc oleju z Rokitnika będącego żródłem witamin C, E, B, A oraz kwasów omega 7 nawilżą i odżywią skórę porpawiając jej napięcie i koloryt.

czas: 80 min
cena: 210zł

Aromaterapeutyczny masaż FITO SPA

czas: 80 min
cena: 190zł

Masaż łączy leczniczą moc dotyku z terapeutycznymi właściwościami naturalnych olejków eterycznych. Oczyszcza organizm, likwiduje stres i napięcia. 

czas: 80 min
cena: 190zł

Masaż indonezyjski (całe ciało)

czas: 80 min
cena: 250zł

Bardzo stara technika masażu, która czerpie z medycyny chińskiej i indyjskiej. Jest częścią starożytnego indonezyjskiego systemu uzdrawiania, w którym wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dłońmi. Dopełnieinem terapii jest masaż twarzy, głowy i dekoltu, podczas którego masuje się główę, twarz i szyję, ramiona, barki i górną część pleców. Pomaga w dolegliwościach takich jak bóle i szumy w uszach, bóle oczu, bóle szczęki, zapalenie zatok, migrena i bezsenność

czas: 80 min
cena: 250zł

Masaż indonezyjski (ciało + twarz)

czas: 120 min
cena: 310zł

Bardzo stary masaż, który czerpie z wpływów medycyny chińskiej i indyjskiej. jest częścią starożytnego indonezyjskiego systemu uzdrawiania, w którym wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dlońmi. Dopełnieniem terapii jest masaż twarzy, głowy i dekoltu, podczas którego masuje się głowę, twarz i szyję, ramiona, barki i górną część pleców, pomaga w dolegliwościach takich jak: bóle i szumy w uszach, bóle oczu, bóle szczęki, zapalenie zatok, migrena i bezsenność.

czas: 120 min
cena: 310zł

Lomi Lomi

czas: 90 min
cena: 245zł

Masaż relaksującymi ruchami przedramienia, dający efekt rozluźnienia i harmonii w wymiarze fizycznym i psychicznym. Obniża
napięcie mięśni, a także usuwa wewnętrzne blokady. Pochodzi z Hawajów i wiąże się z nim filozofia Huny. Tradycyjnie
był wykonywany przez Kahunów, kapłanów tradycyjnej szamańskiej religii Hawajów.

czas: 90 min
cena: 245zł

Bamboo massage (całe ciało)

czas: 75 min
cena: 220zł

Masaż Bambusem królewskim przy użyciu oleju kokosowego. Dzięki wykorzystaniu atrybutów w postaci pałeczki bambusowej masaż świetnie wpływa na rozluźnienie mięśni, a także jest intensywniejszy w odczuciach.

czas: 75 min
cena: 220zł

Bamboo massage (plecy)

czas: 30 min
cena: 90zł

Masaż Bambusem królewskim przy użyciu oleju kokosowego. Dzięki wykorzystaniu atrybutów w postaci pałeczki bambusowej masaż świetnie wpływa na rozluźnienie mięśni a także jest intensywniejszy w odczuciach.

czas: 30 min
cena: 90zł

Abhayanga indyjski masaż ciała

czas: 110 min
cena: 300zł

ABHAYANGA jest częścią tradycyjnego programu oczyszczającego i odmładzającego zwanego „Panchakarma”. W trakcie masażu
całe ciało jest intensywnie masowane dużą ilością oleju sezamowego, aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn.
Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy mają za zadanie poruszyć zastałą energię i spowodować swobodny przepływ prany.
Regularny masaż zapobiega przed negatywnym działaniem stresu, nerwowością, wyczerpaniem i brakiem witalności.

czas: 110 min
cena: 300zł

Masaż gorącymi kamieniami

czas: 80 min
cena: 210zł

Ciepło bazaltowych kamieni połaczone z harmonijną techniką masażu oraz nawilżającym olejem wprowadzą ciało w stan głębokiego odprężenia.

czas: 80 min
cena: 210zł

Masaż świecą

czas: 60 min
cena: 225zł

Ciepły aromatyczny wosk wprowadzi Nas w świat aromaterapii i głębokiego relaksu. Rytmiczny i harmonijny masaż rozluźni napięte mięśnie i ukoi skołatane nerwy.

czas: 60 min
cena: 225zł

Decleor aroma - masaż

czas: 55 min
cena: 270zł

Oznaki codziennego stresu w ciele znikają dzięki niebiańskiemu aromaterapeutycznemu masażowi relaksacyjnemu. Kojące doznanie ciepłego balsamu aromaterapeutycznego stworzonego z ekskluzywnego koktajlu naturalnych olejków eterycznych niweluje napięcie i stres w twoim ciele dla odzyskania energii i aksamitnej miękkości skóry.

czas: 55 min
cena: 270zł

Masaż klasyczny (plecy)

czas: 25 min
cena: 80zł

Klasyczny masaż leczniczy pozwalający pozbyć się problemów związanych z układem ruchu, kręgosłupem lub napięciem i stresem.

czas: 25 min
cena: 80zł

Masaż klasyczny (całe ciało)

czas: 50 min
cena: 160zł

Klasyczny masaż leczniczy pozwalający pozbyć się problemów związanych z układem ruchu, kręgosłupem lub napięciem i stresem.

czas: 50 min
cena: 160zł

Masaż głowy z elementami akupunktury

czas: 30 min
cena: 100zł

Relaksacyjny masaż z elementami masażu punktowego. Działa z jednej strony rozluźniająco, usuwając bóle głowy,karku i ramion a z drugiej strony pobudzająco na punkty akupresury, pobudzając przepływ energii w ciele.

czas: 30 min
cena: 100zł

AQUAI

czas: 20 min
cena: 60zł

Rozluźniający i rozgrzewający masaż pleców i nóg przeprowadzony na membranowym łóżku wodnym AQUAI.

czas: 20 min
cena: 60zł
Rokitnik na regeneracje i porost włosów
Rokitnik na regeneracje i porost włosów

Olej z rokitnika jest dodawany także do szamponów i odżywek do włosów, ponieważ, dzięki wysokiemu stężeniu polifenoli, witamin i minerałów, regeneruje ich strukturę, a tym samym wpływa na elastyczność i połysk kosmyków. Poza tym kosmetyki do włosów z dodatkiem oleju z rokitnika wykorzystuje się pomocniczo w leczeniu łupieżu i przy wypadaniu włosów. Ponieważ olej stymuluje wzrost włosów jest doceniany nie tylko przez kobiety.

Zabiegi wyszczuplające

Zabiegi wyszczuplające

Masaż bańką chińską - częściowy

czas: 25 min
cena: 90zł

Zabieg wyszczuplający i poprawiający napięcie skóry, obejmujący wybraną partię  ciała.

czas: 25 min
cena: 90zł

Aroma Blend wyszczuplenie / Aroma Blend ujędrnienie

czas: 80 min
cena: 390zł

DŁUGOTRWAŁA TRANSFORMACJA TWOJEJ SYLWETKI. Indywidualnie dobrany do potrzeb klienta rytuał kształtujący sylwetkę i oddziałujący na emocje związane z nadwagą. Nowatorska technika masażu wykorzystująca ugniatanie i rolowanie oraz wygładzające uciski kciukami. Rytuał jest przyjemny i skuteczny w kształtowaniu sylwetki. Skóra jest natychmiast wygładzona, ujędrniona. Masaż zapewnia niezrównany efekt zmiany sylwetki. Całe ciało jest przyjemnie rozgrzane, pełne energii, bez oznak zmęczenia. Emocje są w harmonii.

czas: 80 min
cena: 390zł
Rokitnik to skarbiec witaminy C
Rokitnik to skarbiec witaminy C

Owoce rokitnika zajmują drugą pozycję na liście owoców, które posiadają najwięcej witaminy C. Pod względem jej zawartości rokitnik ustępuje tylko owocom dzikiej róży. Z tego powodu rokitnik jest zalecany we wszystkich dolegliwościach spowodowanych niedoborem witaminy C, takich jak, m.in. brak apetytu, skłonność do występowania siniaków, rozpulchnione i krwawiące dziąsła, trudności w gojeniu się ran, bóle mięśni i stawów. Rokitnik można również stosować profilaktycznie w okresie jesienno-zimowych zachorowań, by wzmocnić odporność. Witamina C zawarta w owocach rokitnika jest bardzo trwała, gdyż prawie nie rozkłada się w procesie przetwarzania (np. na przetwory) i przechowywania. Jest to spowodowane brakiem enzymu rozkładającego kwas askorbinowy (askorbinazy) w rokitniku.

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Aromaplastie

czas: 55 min
cena: 240zł

Rytuał przywracający witalność i dobre samopoczucie oraz blask skóry. Kuracja multiwitaminowa przeznaczona do skór zmęczonych, szarych i matowych. Prawdziwy zastrzyk energii. Dzięki zawartości składników roślinnych bogatych w kwasy tłuszczowe i witaminy skóra zaczyna pracować prawidłowo i zostaje przyspieszony proces jej regeneracji. Bogactwo antyoksydantów zapewnia długotrwałą ochronę przed wolnymi rodnikami. Po zabiegu skóra jest odżywiona i odzyskuje wypoczęty wygląd.

 

czas: 55 min
cena: 240zł

Aurabsolu

czas: 45 min
cena: 200zł

RYTUAŁ PRZYWRACAJĄCY BLASK ZMĘCZONEJ SKÓRZE. Pierwszy rytuał pielęgnacyjny od Decléor niwelujący widoczne
oznaki zmęczenia. Odtwarza procesy zachodzące w naszej skórze w trakcie snu, by przywrócić jej gładkość i świetlistość.
Łączy dogłębne oczyszczenie i akupresurę z działaniem innowacyjnej gamy kosmetyków Aurabsolu. Nowatorska maska hydrożelowa
nasączona absolutem jaśminu, to rozwiązanie dla „zmęczonej” i „zestresowanej” cery. Hydrożelowa konsystencja
intensywnie nawilża i umożliwia szybką penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Cera wygląda świeżo i promiennie,
jak po regeneracyjnej drzemce. Oznaki zmęczenia znikają, a twarz wydaje się odmłodzona.

czas: 45 min
cena: 200zł

HYDRA-FLORAL - rytuał nawilżający na twarz

czas: 60 min
cena: 280zł

Kuracja dla skóry odwodnionej i szarej. Przynosi skórze komfort i blask. Wykorzystane w produktach składniki aktywne (olejek neroli, wyciąg z bratka oraz z kopru morskiego) wpływają na przywrócenie prawidłowych procesów odpowiedzialnych za nawilżenie w naszej skórze. Zawarte w produktach wyciągi z moringi oczyszczają dogłębnie komórki skóry i chronią ją przed negatywnym wpływem środowiska.
Rewitalizacja, relaks, nawilżenie. Skóra jest idealnie nawilżona a uczucie ściągnięcia ustępuje. Dzięki dogłębnemu nawilżeniu drobne zmarszczki są wypełnione, jędrność skóry jest przywrócona.

czas: 60 min
cena: 280zł

HARMONIE CALM – intensywny rytuał kojący

czas: 60 min
cena: 290zł

Rytuał przeznaczony dla skóry wrażliwej i reaktywnej. Ma działanie kojące i wygładzające. Łagodzi uczucie ściągniętej skóry i ogranicza rumień. Składniki zawarte w produktach wzmacniają ściany naczyń krwionośnych oraz przywracają naturalne mechanizmy obronne skóry.
Skóra jest ukojona, zaczerwienienia są zredukowane. Zostaje zmniejszona reaktywność skóry, a naczynka są wzmocnione.

czas: 60 min
cena: 290zł

AROMA PURETÉ – rytuał oczyszczający

czas: 60 min
cena: 290zł

Zabieg dla skóry mieszanej i tłustej. Rytuał ogranicza błyszczenie i oczyszcza skórę mieszaną oraz tłustą. Zawarte w produktach olejki esencjonalne i wyciągi roślinne regulują pracę gruczołów łojowych oraz zapobiegają pojawianiu się niedoskonałości na skórze. Skóra jest oczyszczona, wygładzona, zmatowiona. Skóra szara odzyskuje blask.

 

czas: 60 min
cena: 290zł

INTENSE NUTRITION – intensywny rytuał odżywczy

czas: 60 min
cena: 290zł

Rytuał przeznaczony dla skóry suchej i bardzo suchej. Odżywia, chroni, regeneruje, natychmiast przywraca komfort. Zawarte w produktach składniki aktywne: olej arganowy i żurawinowy bogate w NNKT, wspomagają odbudowę i regenerację bariery hydro-lipidowej na naszej skórze. Zawartość składników aktywnych zapobiegających utracie wody z naskórka pozwala wygładzić drobne zmarszczki i poprawić jędrność skóry.
Rezultaty: skóra jest odżywiona i zregenerowana, a dyskomfort związany z jej ściągnięciem ustępuje.

czas: 60 min
cena: 290zł

AROMA LISSE– rytuał wygładzający pierwsze zmarszczki

czas: 60 min
cena: 290zł

Rytuał przeznaczony dla skór 30+. Zaprojektowany aby wygładzić pierwsze zmarszczki, nawilżyć skórę, a także zredukować inne oznaki jej starzenia. Rytuał poprawia wygląd i koloryt skóry, przywraca jej wewnętrzny blask. Dzięki zawartości antyoksydantów chroni skórę przed wolnymi rodnika opóźniając proces starzenia.
Rezultaty: pierwsze zmarszczki są wygładzone, cera wygląda świeżo, koloryt skóry jest poprawiony.

czas: 60 min
cena: 290zł

PROLAGÈNE LIFT JOGA.

czas: 90 min
cena: 400zł

Profesjonalny Rytuał wykorzystujący liftingujący masaż LIFT JOGA. Masaż oparty jest na intensywnych głębokich ruchach wygładzających, oklepujących i drenujących, które wzmacniają włókna mięśni, poprawiają napięcie i gęstość skóry oraz wspomagają eliminację toksyn. Modelująca maska daje dodatkowy efekt liftingu, a poprzez delikatne, przyjemne rozgrzanie zwiększa penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Cera jest świetlista, wygładzona i napięta. Skóra jest wygładzona i ujędrniona a kontury twarzy stają się wyraźniejsze. Zmarszczki są zminimalizowane.

czas: 90 min
cena: 400zł

OREXCELLENCE - pilates twarzy

czas: 90 min
cena: 380zł

Rytuał odmładzający zaspokajający potrzeby skóry dojrzałej. Specjalistyczna technika masażu twarzy, inspirowana pilatesem i masażem tkanek głębokich, nie tylko relaksuje ale również poprawia mikrokrążenie i drenuje toksyny oraz modeluje kontury twarzy zwiększając napięcie włókien mięśniowych. Wykorzystane w produktach składniki przywracają objętość i jędrność skórze, odmładzają rysy twarzy oraz nadają cerze zdrowy koloryt. Skóra jest świetlista, wygładzona i pełna energii, odzyskuje młodzieńczy blask.

czas: 90 min
cena: 380zł

JOGA - masaż twarzy

czas: 50 min
cena: 200zł

Profesjonalny masaż LIFT JOGA. Masaż oparty jest na intensywnych głębokich ruchach wygładzających, oklepujących i drenujących, które wzmacniają włókna mięśni, poprawiają napięcie i gęstość skóry oraz wspomagają eliminację toksyn. Modelująca maska daje dodatkowy efekt liftingu, a poprzez delikatne, przyjemne rozgrzanie zwiększa penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Cera jest świetlista, wygładzona i napięta. Skóra jest wygładzona i ujędrniona a kontury twarzy stają się wyraźniejsze. Zmarszczki są zminimalizowane.

czas: 50 min
cena: 200zł

Masaż twarzy technikami orientalnymi

czas: 45 min
cena: 170zł

Połączenie elementów masażu indonezyjskiego, chińskiego punktowego i japońskiego. Dzięki uzupełniającym się technikom uzyskujemy działanie silne liftingujące,   elementami pracy na punktach akupresurowych twarzy,z jednoczesnym głębokim relaksem. Olej z rokitnika wykorzystywany do masażu odżywi i nawilży skórę pozostawiając ją promienistą i odprężoną.

czas: 45 min
cena: 170zł

Masaż twarzy zimnymi kamieniami szlachetnymi

czas: do 20 min
cena: 80zł

Masaż zimnymi kamieniami szlachetnymi pozwala usunąć opuchliznę i worki pod oczami. Dodatkowo zwiększa napięcie skóry twarzy.

czas: do 20 min
cena: 80zł

Peeling kawitacyjny (do zabiegu)

czas: 20 min
cena: 80zł

Oczyszczanie skóry przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji.

czas: 20 min
cena: 80zł
Rokitnik zapobiega krwawieniom
Rokitnik zapobiega krwawieniom

Spożywanie owoców rokitnika może zapobiec także krwawieniom. Są one bowiem bogate w witaminę K, która jest niezbędna do produkcji w wątrobie protrombiny (czynnika II), która ogrywa najistotniejszą rolę przy krzepnięciu krwi. Pod względem zawartości tej witaminy rokitnik przewyższa inne rośliny z niej słynące - czarną aronię, jarzębinę, dziką różę i czarną porzeczkę.

Zabiegi na dłonie i stopy

Zabiegi na dłonie i stopy

PROLAGÈNE LIFT - na dłonie

czas: 30 min
cena: 180zł

Rytuał odmładzająco-odżywczy na dłonie. Regeneruje, ujędrnia i delikatnie złuszcza skórę. Zawarte w produktach składniki o działaniu przeciwstarzeniowym wygadzają dłonie, a olejki eteryczne i oleje roślinne wykorzystane w serum do paznokci wzmacniają i odświeżają ich wygląd.
Rezultaty: skóra dłoni jest jedwabiście miękka, jaśniejsza i odmłodzona.

czas: 30 min
cena: 180zł

Miękkie stopy

czas: 30 min
cena: 180zł

Rytuał wygładzająco-odżywczy na stopy. Zmiękcza, regeneruje i delikatnie złuszcza przesuszoną skórę dzięki wykorzystaniu maski z papainą i kaolinem. Zawarte w serum do paznokci olejki eteryczne i oleje roślinne wzmacniaj i odświeżają wygląd paznokci.
Rezultaty: skóra stóp jest gładka i idealnie nawilżona.

czas: 30 min
cena: 180zł

Masaż dłoni i stóp z elementami refleksologii

czas: 50 min
cena: 150zł

Masaż łączący elementy masażu tajskiego i indonezyjskiego. Praca z punktami reflektorycznymi na dłoniach i stopach pozwala przywrócić ciału równowagę, a dodatkowo głęboko rozluźnić całe ciało.

czas: 50 min
cena: 150zł
Rokitnik na reumatoidalne zapalenie stawów
Rokitnik na reumatoidalne zapalenie stawów

Owoce i napary z liści rokitnika, ze względu na zawartość beta-karotenu i flawonoidów, są stosowane w stanach zapalnych, m.in. układu pokarmowego, śluzówki i dziąseł, a także w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów (gośćca). Substancje aktywne zawarte w rokitniku łagodzą dolegliwości reumatyczne, takie jak ból, sztywnienie i ograniczenie ruchomości stawów.

Kids Menu

Kids Menu

KIDS masaż stópek lub rączek

czas: 20 min
cena: 70zł

Rokitnik/ Czekolada/ Arbuz, słodki masaż plecków wykonany na oleju z rokitnika lub na kremie czekoladowym lub arbuzowym. Po masażu słodki poczęstunek.

czas: 20 min
cena: 70zł

KIDS masaż pleców

czas: 20 min
cena: 70zł

Rokitnik/ Czekolada/ Arbuz, słodki masaż plecków wykonany na oleju z rokitnika lub na kremie czekoladowym lub arbuzowym. Po masażu słodki poczęstunek.

czas: 20 min
cena: 70zł
Rokitnik na choroby skóry
Rokitnik na choroby skóry

Napary z liści i olej z rokitnika (w formie okładów) stosuje się w licznych schorzeniach skóry, by przyśpieszyć proces gojenia, m.in. w oparzeniach, odmrożeniach, odleżynach, uszkodzeniach skóry przez promienie słoneczne i rentgenowskie, w przypadku trudno gojących się ranach i grzybicach. Co ciekawe, w niektórych krajach rokitnika używa się przy uszkodzeniach skóry po promieniowaniu nuklearnym, czyli przy poparzeniach na skutek wybuchów jądrowych.

Fizykoterapia

Fizykoterapia

Okład Borowinowy

czas: 20 min
cena: 25zł

100% naturalna borowina jest żródłem wielu minerałów. Doskonałe właściwości cieplne pozwają na jej zastosowanie w wielu jednostkach chorobowych.

czas: 20 min
cena: 25zł

Krioterapia Miejscowa

czas: 3-6 min
cena: 20zł
czas: 3-6 min
cena: 20zł

Ultradźwięki

czas: 3-6 min
cena: 20zł
czas: 3-6 min
cena: 20zł

Pole Magnetyczne

czas: do 15 min
cena: 20zł
czas: do 15 min
cena: 20zł

Laser

czas: do 10 min
cena: 20zł
czas: do 10 min
cena: 20zł

Lampa Solux

czas: do 15 min
cena: 20zł
czas: do 15 min
cena: 20zł

Jonoforeza

czas: do 15 min
cena: 20zł
czas: do 15 min
cena: 20zł

Galwaniazacja

czas: do 15 min
cena: 20zł
czas: do 15 min
cena: 20zł

Didaynamik

czas: do 15 min
cena: 20zł
czas: do 15 min
cena: 20zł

Traubert

czas: do 15 min
cena: 20zł
czas: do 15 min
cena: 20zł

Prądy Interferencyjne

czas: do 15 min
cena: 20zł
czas: do 15 min
cena: 20zł

TENS

czas: 20-30 min
cena: 30zł
czas: 20-30 min
cena: 30zł
Rokitnik to młody wygląd skóry
Rokitnik to młody wygląd skóry

Rokitnik jest również dodawany do kremów, m.in. tych przeznaczonych do pielęgnacji skóry suchej, starzejącej się. Poza tym jest wykorzystywany do produkcji preparatów do opalania się. Pełni rolę naturalnego blokera promieni UVA i UVB.

Napisz do nas

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów,aby dobrać dla Państwa najbardziej dogodny termin.

rokitnik
mobile nav bg

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez BALTIVIA - Andrzej Makowiecki, Cicha 9, 76-032, Mielno Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane